Novinky

Brno - konzultační dny 18. - 19.1.2020 Hotel Voroněž

17.1.2020

Pro naše zákazníky v Brně a v oblasti Jižní Moravy, jsme připravili možnost osobních konzultací v prostorách Hotelu Voroněž v termínu 18. - 19. 1. 2020. Pro případné zájemce lze telefonicky domluvit i konzultace v jejich provozech. 

Rychlý kontakt

Ing. Michal Stehlík

tel.: +420 736 683 164

e-mail: qualitypartner@seznam.czZavedení ISO 9001

Zavedení systému řízení kvality dle ISO 9001

Nabízíme zpracování a řízení projektu výstavby a zavedení systému QMS (Quality Management Systém) v oborech potravinářství, stavebnictví, výroba, doprava a služby. Při zpracování projektu jsme v neustálém spojení s managementem firmy a specialisty z jednotlivých pracovišť a oddělení s cílem nastavit procesy systému tak, aby byly maximálně efektivní, a aby systém v budoucnu přinesl očekávaný efekt. Připravíme Váš systém k úspěšné certifikaci a dle potřeb zákazníka můžeme tento systém dále řídit a spravovat formou outsourcingu. Naše ceny jsou v tomto oboru bezkonkurenční. Hodina práce poradce jen za 250,- Kč bez DPH.

Interní audit

V rámci pravidelného provádění interních auditů, které jsou normou ISO 9001 jasně stanovené a z hlediska nestranného a objektivního pohledu na procesy a systém firmy nabízíme programování a provádění interních auditů ve firmách. Interní audit probíhá systematicky v souladu s normou ISO 19011.

Poradenství

Jste-li firmou, která plánuje v blízké budoucnosti zavedení QMS - certifikovaného systému řízení jakosti dle normy ISO 9001:2009 nebo tuto certifikaci již máte, ale chcete zkonzultovat specifický problém, můžeme Vám pomoci prostřednictvím efektivních a cílených konzultací, které Vám mohou pomoci vyřešit nejasnosti či problémy v oblasti QMS.

Co Vám tento systém může přinést:

- zvýšení produktivity a účinnosti procesů,

- snížení nákladů, redukce plýtvání se zdroji,

- spokojenost a loajalitu zákazníků,

- zvýšení důvěry veřejnosti a státních kontrolních orgánů,

- pozitivní reference,

- zvýšení konkurenční schopnosti,

- zvýšení podílu na trhu a zlepšení hospodářských výsledků,

- optimalizace vazby procesní struktury s ostatními strukturami,

- zlepšení interní a externí komunikace.

Kontaktujte nás pro více informací.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se