Novinky

Brno - konzultační dny 18. - 19.1.2020 Hotel Voroněž

17.1.2020

Pro naše zákazníky v Brně a v oblasti Jižní Moravy, jsme připravili možnost osobních konzultací v prostorách Hotelu Voroněž v termínu 18. - 19. 1. 2020. Pro případné zájemce lze telefonicky domluvit i konzultace v jejich provozech. 

Rychlý kontakt

Ing. Michal Stehlík

tel.: +420 736 683 164

e-mail: qualitypartner@seznam.czZavedení systému HACCP

Zavádíme systémy HACCP pro široké spektrum společností působících v oborech:

- gastronomie
- obchod
- výroba potravin, pivovary, lihovary, vinařství
- doprava

Víme, co zákazníci požadují, a proto se snažíme každému poskytnout pružnou spolupráci, bohaté zkušenosti, profesionální přístup a bezkonkurenční ceny

Vše vystihuje náš slogan: HACCP levně, rychle a kvalitně.

Důvody zavádění HACCP, se kterými se výrobci, obchodníci či dopravci obracejí na naši firmu vyplývají z mnoha vzniklých situací, mezi které patří:

- otevření nové provozovny
- problémy při kontrolách institucí státního dozoru (hygiena, SZPI...),
- konkurenční výhoda při zavedení certifikovaného systému HACCP,
- změny ve výrobních procesech nebo legislativě,
- revize stávajících dokumentací HACCP.

Náš postup zavedení necertifikovaného systému HACCP obecně probíhá v několika následujících bodech:

1. Poptávka zákazníka - telefonicky, e-mailem.
2. Domluvení termínu první návštěvy, předběžný návrh časových a cenových požadavků na dokumentaci, popř. projednání jiných požadavků na zpracování systému, návrh možnosti spolupráce.
3. Návštěva poradce na provozovně, seznámení se se všemi procesy výroby, analýza stavebně provozního uspořádání provozovny a sestavení týmu HACCP, vyhotovení prvních podkladů pro tvorbu systému HACCP.
4. Tvorba dokumentace v kanceláři poradce, která vyžaduje časté mailové nebo telefonické konzultace se zástupcem týmu HACCP za účelem zachycení maximálního možného množství informací z provozu do dokumentace HACCP.
5. Druhá návštěva poradce na provozovně, kde je nová dokumentace HACCP prezentována a předána, jsou sděleny veškeré požadavky na systém HACCP týmu HACCP, eventuelne managementu firmy. V den předání dokumentace obvykle probíhá školení personálu ze systému kritických bodů (HACCP) a hygienického minima.

U vzdálenějších zákazníků je možné tvořit dokumentaci na dálku pomocí e-mailového a telefonického spojení. Vyžaduje to však poměrně častou korespondenci včetně zaslání fotodokumentace provozovny. Hotová dokumentace je na závěr odeslána zákazníkovi na dobírku.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se